Nejnovější recenze ze sekce Akustické housle

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. dubna 2020

• veškeré vybavení včetně pouzdra, smyčce, kalafuny
  • nízká kvalita
  • musela jsem vyměnit strunu protože hned při prvním lazení praskla
  • ne moc kvalitní smyčec
  • zjevně trochu stará kalafuna

Pro úplného začáteční sou super. Já jsem postupovala rychleji než průměrný začátečník, takže mi brzo přestaly vyhovovat. Zvuk mají přiměřený ceně. Nejsou k zahození, ale pokud máte možnost, investujte do dražšího a kvalitnějšího kousku. Pokud však jste na tom jako já jsem byla (student s práznými kapsami), tak doporučuji.

Přidáno: 10. dubna 2020

• Na cenu kvalitní zpracování
  • Cena/výkon
  • Pěkný zvuk

Stentor Student II 4/4

Stentor Student II 4/4

Přidáno: 7. dubna 2020

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Za dobrý peníze prima housle pro začátečníka
  • Byť vyrobené v číně, alespoň společností s nějakou historií

Vybíral jsem dlouho, protože jsem na jednu stranu nechtěl úplně ten nejlevnější čínskej šmuk, ale na druhou stranu jsem nevěděl, jestli mne to bude bavit. Po výměně strun (skoro bych řekl nutnost) drží naladěné, už úspěšně obtěžuju rodinu i sousedy.

Přidáno: 12. února 2020

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kolíčky, a podbradek je z PVC, takže nikoli jak píšete v reklamě...!

Hrajou dobře, a po seřízení hrají lépe než některé dražší! To mě uklidnilo!

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. února 2020

• dobrý zvuk (u prodejců by se nejspíše uvedlo termínem "znělé housle")
  • volba, s díky, dle předchozí recenze :o)
  • pro klasiku na netu zatím mimo výroby na zakázku asi není jiná varianta
  • Nejspíše chvíli potrvá si zvyknout, že struny jsou cca o 10% blíže, než je běžné.

Původně víceméně sázka na "zajíce v pytli" se opravdu vyplatila - po výměně strun potvrzuji příjemný zvuk, pro hospůdkové hraní převážně country opravdu skvělý + doplnit o snímač pod kobylku - navonět i běžným kombem už vůbec nemá chybu (kdo by chtěl ponechat původní struny, potom i bez komba jejich jedovatostí a hlasitostí lehce "proříznete hospodu").
Je rovněž vhodné upravit kobylku - snížit struny a pohlídat si při tom úhly pro příjemné hraní - osvědčilo se mi kontrolovat rozestup strun a výšku nad hmatníkem vybraným běžným dřevěným kolíčkem na prádlo + úhly mezi strunami dvěma špejlemi lehce přitlačenými vždy přes dvojici sousedních strun.
Přidaná "violová" C struna je skvělým hudebním rozšířením pro doprovody, resp. i podbarvení sól kolegů - v nouzi se lze tak trochu se zesílením pokusit i o náhradu chybějícího basového partu - s elektronickými efekty (octaver, i jiné v modelingových kombech pro úpravu zvuku) si ale zas tolik nerozumí - k tomu už jsou vhodnější housle elektrické, ale z těch opravdový zvuk klasiky "nevyždímete"..
Hraji na ně aktivně už pátý měsíc a původní podstatně dražší elektrické, tedy vzhledem k převažovanému stylu country, úspěšně vytlačují..

Ověřený zákazník all4sound.cz Ověřený zákazník

• výborný poměr výkon/cena

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2019

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Housle maji slusny zvuk.
  • Lak na hrance odpryskava, jinak jsou housle na zacatek fajn. Smycec mirne roztrepen.

Přidáno: 15. září 2019

Zakoupeno v MUZIKER.cz

pro žáka velmi dobrý produkt

Yamaha KV5SA44

Yamaha KV5SA44

Přidáno: 16. dubna 2019

Zakoupeno v Kytary.cz

• Hodně muziky a kvality za málo peněz
  • Líbí se mi futrál značky Yamaha
  • Z továrny tam jsou tvrdší struny, časem změním na Dominanty.
  • Tovární smyčec je vyloženě klacek, lepší použít nějaký vlastní.

Potřeboval jsem takzvané dešťovky na takové hraní, kde nepotřebuji mistrovské housle, abych se o ně nemusel bát. S tímto nástrojem jsem zcela spokojen, můžu na něj zahrát i velké koncerty a na tu cenovou kategorii nástroj zní pořád lépe, než čínská či česká značka.

Mihai Hora V100/5 4/4

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2019

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• možné kolísání kvality

Především pro člověka který nemůže/nechce investovat do nástroje na zakázku ale má zájem o něco ne úplně běžného. Cena se ovšem pravděpodobně odrazí na kvalitě. v mém případě očekávám brzký rozpad struníku vzhledem k otvoru pro C strunu příliš blízko kraje, naštěstí lze tuto věc řešit jednoduše.
Jinak jsem ale velmi spokojen, housle mají pěkný zvuk, bylo ovšem nutné nahradit přibalené struny kvalitnějšími.

Přidáno: 25. března 2019

• nekvalitní smyčec

Akord Kvint Herald Lorenz 3 4/4

Akord Kvint Herald Lorenz 3 4/4

Ověřený zákazník CHN.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2019

Zakoupeno v CHN.cz

• kvalitní provedení mistra houslaře v dané cenové kategorii
  • se strunami Thomastik Dominant
  • zero

kvalitní provedení mistra houslaře v dané cenové kategorii

Přidáno: 16. února 2019

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Pro začátečníky skvělé housle za super cenu
  • Nádherná barva
  • Celkové provedení
  • Ze začátku byly kolíky dost povolené a housle vůbec nedržely naladěné, ale když jsem je více zatlačila, struny se skoro nerozlaďují
  • Futrál se špatně zapíná

Za tak málo peněz je nástroj skvělý. Jsem naprostý začátečník, samouk, housle mám 3 měsíce. Nemůžu je tedy ohodnotit nijak profesionálně, z pohledu laika jim ale za tu cenu rozhodně nic neschází.

Soundsation VSVI-44

Soundsation VSVI-44

Přidáno: 11. února 2019

Zakoupeno v Kytary.cz

Skvělý zvuk a hezké provedení. Za danou cenu je to pro mne jako začátečníka bezvadný kousek!

Přidáno: 17. prosince 2018

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• komplet vse co je potreba (teda krom ramenni operky a dusitka)
  • kobylka (bridge) neni nasazena, ale staci to napsat do googlu a behem 10 minut to zvladne kazdy
  • zine na smycci byly po dodani napnute a pritom se maji povolovat po kazdem hrani...

Pro zacatecniky dostacujici, dostanete vsechno co potrebujete vcetne kalafuny, pouzdra apod. Doporucuji vsak dokoupit rovnou ramenni operku (klidne od stejne znacky, ta je ok) a dusitko/tlumitko (koupil jsem nejake gumove 'ultra' za kilo), takze pak nebudete mit stres, co na to sousedi.

Struny se na zacatku rozladuji docela fest (koliky), ale po chvili si to vsechno sedne, druhy den uz se rozladuje mene a mene. Koliky je tam potreba poradne 'zacpat'. Prvni tyden jsem ladil skoro porad, po cca 10 dnech se jiz 2 dny nerozladuji, takze asi vse ok..

Anonym Anonym

Přidáno: 23. července 2018

• nejdou naladit
  • struny na nic
  • otresny zvuk

Za dva tisice si koupite nenaladitelnou sracku - dekoraci do hospody. Nutno vymenit co se da, dodelat, predelat.

Dowina Amadeus 4/4

Dowina Amadeus 4/4

Anonym Anonym

Přidáno: 4. května 2018

• Krásný ,sametový zvuk,sedí jak ulité,hotové mazlivky

Krásné housle za tu cenu vynikající,mel jsem v ruce Yamahy za 10sítku,ale tyto vedou!!!

Zobrazuji 21 - 40 ze 88 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5